Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Formuję ekipę na SPECIAL 14 polskich plemion


eXclusiVe^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, jestem eXclusiVe, na plemionach FreakyBoy

Piszę ten temat, ponieważ chciałbym uformować ekipę na świat SPECIAL 14.
Moje doświadczenie nie jest małe aczkolwiek jestem zwykłym graczem plemion.
Grywałem już z kolegami na kilku światach i chcielibyśmy znowu zagrać.

Cel uformowania ekipy .

Chciałbym zebrać kolegów oraz graczy polskich plemion, aby stworzyć silne i zgrane plemię, które będzie siało grozą na świecie S.14.
Plemię będzie miało nazwę: Platinum GrouP, w skrócie *PG*.

Co mam do zaoferowania ?

-Miłą atmosferę.
-Pomoc ofensywną jak i defensywną.
-Dużą chęć do współpracy.
-Zadbane forum plemienia.

Czego wymagam ?

-Zaangażowania na forum jak i w życiu plemienia.
-Pomocy defensywnej oraz ofensywnej.
-Chęci do walki i owocnej współpracy.

Kontakt .

Gadu Gadu: 28937903.
Prywatna wiadomość na forum.
Wiadomość poniżej.

Będziemy startować dnia 17.04.2013 roku ( Środa ) o ustalonej godzinie oraz kierunku. ( Do ustalenia .)

Aktualni członkowie plemienia .

Freaky Boy
profesor snape
Miko
Wonti
polskiarab


Oczekujemy na potwierdzenie .

lord. oli
BlackInside

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Nic ci z tego nie wyjdzie na specjalach jak i na szybkich grają ludzie z najlepszych plemion ;) Weterani... ;)

Jak zbierzesz przypadkową ekipę to mało osiągnięcie dodaj wymogi np. minimum milion pk na jakimś świecie

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

No widzę że koledze nie udało się zebrać składu ... myślę że do zamknięcia

Wardia.tk - Nowy Prywatny Serwer Plemion Zapraszam.

Opublikowano

Powiem tak: Nie udało mi się nawet na ten pieprzony świat zalogować :p nie mogłem wybrać świata a po 10 min jak się udało to już trzeba było KP aktywować niestety :/

Opublikowano

Nic ci z tego nie wyjdzie na specjalach jak i na szybkich grają ludzie z najlepszych plemion ;) Weterani... ;)

Jak zbierzesz przypadkową ekipę to mało osiągnięcie dodaj wymogi np. minimum milion pk na jakimś świecie

nawet ktos kto ma 1mln pkt na jakims swiecie to wcale nie oznacza ze jest bardzej doswiadczony od gracza ktory ma 400tys pkt albo 300tys, znam graczy którzy osiagneli 1mln pkt a ich RO wynosiło 100k

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Opublikowano

Jak F5 klikniesz to cała strona od nowa się ładuję a tutaj u mnie chodziło o to że jak wpisywałem passy to czekałem dłuuuuuugo na wybór serwera. Jak się doczekałem to był już przepełniony :x

Opublikowano

Proszę o OFF

 

Po za tym, dział ten już raczej służy publikacją serwerów i silników plemion niż formowaniu ekip na nowe światy, lepiej na forum plemion poszukać ekipy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...